poznaj nasz zespół

połączyła nas pasja

Krzysztof Major

Swoją karierę alpinistyczną rozpoczął w 1998 roku wykonując szereg prac monterskich, budowlanych oraz elektrycznych z wykorzystaniem technik dostępu linowego. Założyciel firmy ROJAM, powstałej w 2008 roku oraz Prezes Organizacji Techników Dostępu Linowego od 2014 do 2017 roku. Posiada uprawnienia IRATA, SPRAT na poziomie 3. Inspektor z zakresu okresowych przeglądów sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości, takich firm jak: Petzl, Singing Rock, Protekt, Assecuro, Soll, Tractel.

Łukasz Łabędź

Jako jednoosobowa działalność prowadzi szkolenia wysokościowe tj. IRATA, SPRAT oraz OTDL we współpracy z firmą ROJAM od 2011 roku. Posiada wysokie umiejętności oraz doświadczenie z zakresu wykonywania zleceń alpinistycznych w kraju oraz za granicą, między innymi w Dani, Niemczech i Francji. Uczestnik licznych szkoleń, zawodów i warsztatów z dziedziny prac na wysokości. Członek Organizacj Techników Dostępu Linowego od 2015 roku.

Szymon Ciemnicki

W sektorze przemysłowych prac wysokościowych od 2005 roku.  Swoje doświadczenie zdobywał realizując projekty na terenie Niemiec, Francji, Holandii i innych krajów europejskich oraz w krajach na bliskim wschodzie. Od 3 lat związany z działaniami w sektorze morskim jako kierownik zespołów linowych.  Członek zespołu ratowniczego wysokościówka.org, uczestnik szeregu zawodów i warsztatów dla służb ratowniczych. Doświadczony trener technik linowych, ewakuacyjnych i ratowniczych. Posiadacz uprawnień IRATA level 3, swojej karierze przeszkolił ponad 250 osób w ramach systemu certyfikacji IRATA. Od 2012 roku działa w strukturach Organizacji Techników Dostępu Linowego, obecnie zasiadając w zarządzie stowarzyszenia. Szymon jest osobą odpowiedzialną za prowadzenie wszystkich projektów i zleceń realizowanych dla naszych klientów.

Bartłomiej Błoński

Technikami linowymi zajmuje się od 2004 roku. Bogate doświadczanie zdobył podczas współpracy z wieloma firmami o różnych profilach działalności, także poza granicami kraju. Uczestnik wielu Szkoleń, warsztatów z zakresu prac alpinistycznych. Na co dzień pracownik wysokościowy oraz trener w zakresie technik dostępu budowlanego i linowego.

Konrad Bednarczuk

Przygodę z linami rozpoczął od wspinaczki sportowej jako nastolatek w rodzinnym Stroniu Ślaskim. Technikami linowymi zajmuje sie zawodowo od 7 lat. Posiada szkolenia i certyfikaty w zakresie dostępu linowego oraz uprawnienia pedagogiczne. Stale poszerza swoją wiedzę oraz bierze udział w międzynarodowych zawodach linowych. Na co dzień pracuje w Polsce oraz poza jej granicami. Od 2018 roku posiada status instruktorski IRATA oraz OTDL.

Błażej Macieszonek

Zawodowo dostępem linowym zajmuje sie od 2012 roku. Zdecydowanie większą część dotychczasowego doświadczenia nabył w Szwecji, na platformach wiertniczych na Morzu Północnym i Barentsa oraz na Pustyni w Katarze. Uczestnik zawodów z zakresu prac wysokościowych w Team RATBOC. Na co dzień pracownik wysokościowy i safety leader w norweskiej firmie offshorowej oraz trener dostępu linowego. Oprócz pracy paralotniarstwo i akrobacje paralotniowe to jego życiowa pasja. 

Michał Sadecki

Z BHP zawodowo związany od 2009 roku, czyli od swojego pierwszego dużego projektu - gdzie nadzorował budowę Stadionu Energa Gdańsk. Na co dzień dba o bezpieczeństwo imprez w Ergo Arenie, prowadzi szkolenia, przygotowuje dokumenty i dużo pracuje w terenie - BHP to jego pasja. Swoje doświadczenie zawodowe poszerza w wielu firmach a także na szkoleniach i konferencjach tematycznych.

Damian Węglarz

Postać, której nikomu w świecie linowym przedstawiać nie trzeba. Związany z technikami linowymi od 18 lat, ewoluował w świecie wspinaczkowym i przemysłowym, dochodząc do wiedzy i pozycji, którą obecnie w zasłużony sposób piastuje. Uczestnik wielu wypraw górskich, doświadczony latami stażu pracownik wysokościowy, który w ostatnich latach szerokie spectrum swoich możliwości, ukierunkował na przekazywanie swojej wiedzy innym. Prowadząc szkolenia wysokościowe w systemie IRATA przekroczył magiczną liczbę 1600 h spędzonych w pracy z kursantami, stawiając się w pierwszej linii najbardziej doświadczonych trenerów IRATA w Polsce. Uczestnik wielu zawodów w technikach linowych, jeden z założycieli RATBOC.


arrowleft arrowright

logo2

instagram facebook vimeo

Adres:

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM

80-758 Gdańsk, ul. Siennicka 25

Telefon kontaktowy:

+48 882 168 484

Email:

biuro@rojam.eu

Strony internetowe - odee.pl