Branża wiatrowa

Idziemy naprzeciw branży wiatrowej i kompleksowo jesteśmy w stanie wspierać jej działalność.
Od szkoleń pracowników poprzez wyposażenie ich w sprzęt, a nawet przeglądy środków ochrony indywidualnej jak i również systemów i punktów asekuracyjnych.

SZKOLENIA

Firmy wiatrowe oczekują od pracownika pełnych kwalifikacji do pracy – doświadczenia jak i pakietu szkoleń.
Każda z firm z branży WIND współpracując z naszym Ośrodkiem Szkoleniowym Rojam Safety Center zatrudni Technika, który będzie posiadał odpowiedni poziom wiedzy i umiejętności oraz będą mu znane procedury bezpieczeństwa obowiązujące podczas pracy. To wszystko zostanie poświadczone certyfikatami IRATA oraz pakietem szkoleń GWO.

Współpracują z nami:

WYPOSAŻENIE PRACOWNIKA ORAZ MIEJSCA PRACY

Każdemu Technikowi indywidualnie zostanie dopasowany odpowiedni sprzęt. Prawidłowo dobrane uprzęże, a nawet długości składowe elementów ŚOI mają dawać pracownikom maksymalne bezpieczeństwo jak i w sytuacjach awaryjnych mają uratować im życie!
W celu zwiększenia bezpieczeństwa wyposażamy również turbiny wiatrowe w system ochrony przed upadkiem, co jest wymagane przez prawo już w większości krajów.
W swojej ofercie posiadamy sprzęt ochrony indywidualnej czołowych marek.

PRZEGLĄDY

Każda z firm z branży wiatrowej przekazując nam sprzęt ochrony indywidualnej swoich pracowników do przeglądu może być pewna, że inspekcji dokonuje osoba kompetentna.
Co najmniej raz w roku przykładamy się do poziomu bezpieczeństwa Techników pracujących na wysokości.
Dodatkowo, dokonujemy także inspekcji ich środowiska pracy – czyli turbin wiatrowych, a dokładniej systemów i punktów asekuracyjnych jak i również występujących tam drabin.

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

    Anuluj