Prace wysokościowe

Od 2008 roku wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe wykorzystując różne techniki alpinistyczne w zależności od zleconego zadania. 
Praca na wysokości jest naszą pasją, a ciągłe pogłębianie naszej wiedzy oraz bagaż wielu doświadczeń pozwala nam podjąć pracę przy najbardziej skomplikowanych zleceniach. Bezpieczeństwo jest najważniejszym elementem podczas pracy na wysokości, dlatego też korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości oraz posiadamy ubezpieczenie OC i NNW. Podejmujemy pracę na terenie kraju oraz za poza jego granicami. Z naszych usług korzystają firmy budowlane, agencje reklamowe oraz właściciele obiektów, wymagających prac konserwacyjnych na wysokości tj. maszty, kościoły, wieże, turbiny wiatrowe, kominy, mosty czy silosy.

Oferujemy:

  • profesjonalne mycie elewacji i fasad budynków przy użyciu myjki wysokociśnieniowej lub kijków teleskopowych,
  • montaże i demontaże konstrukcji na wysokości bądź w trudno dostępnych miejscach,
  • wykonywanie prac budowlanych z wykorzystaniem technik alpinistycznych i z użyciem podnośnika koszowego,
  • odśnieżanie dachów w okresie zimowym.

Zalety technik linowych:

  • szybki czas działania – metody alpinistyczne mają tą przewagę, że można dostać się w każde trudnodostępne miejsce w krótkim czasie, tam gdzie zwykłe rozwiązania nie wystarczają,
  • skrócenie czasu i kosztów realizacji projektu,
  • metody alpinistyczne są mniej kosztowne niż w przypadku zwykłych, standardowych rozwiązań,
  • nie ma konieczności zatrzymywania pracy na obiektach.

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

    Anuluj