techniki dostępu

prev

linowego

next

Dostęp

prev

budowlany

next

IRATA

prev

szkolenie

next

szkolenia specjalistyczne

prev

specjalistyczne

next
scrolldown srolldown

Scroll down

Sprawdź technika IRATA Kodeks bezpiecznej pracy na wysokości


Szkolenia do prac na wysokości

Wykonywanie zadań na znacznych wysokościach niesie za sobą wysokie ryzyko wypadku. Pracownik jest na nie narażony nie tylko w czasie wykonywania pracy, ale również podczas wchodzenia na stanowisko oraz schodzenia z niego. Często nawet najlepsze zabezpieczenie w postaci szelek i lin stosowanych na rusztowaniu nie gwarantuje, że do upadku nie dojdzie podczas drogi w dół lub w górę. Skala ryzyka sprawia, że prawo nakłada szczególne obowiązki zarówno na samego pracownika, jak i na jego pracodawcę. Jednym z nich jest konieczność ukończenia szkolenia do prac na wysokości.

Szkolenia wysokościowe obejmują zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. W zakresie pierwszej uczestnik poznaje typowe zagrożenia, z jakimi musi się liczyć oraz czynniki, które na nie wpływają. Są to między innymi niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr czy deszcz. Prowadzone przez ROJAM szkolenia do prac na wysokości obejmują również część praktyczną, podczas której zapoznajemy z różnymi systemami asekuracji i pokazujemy, jak je obsługiwać. Prowadzimy też kursy zapewniające dostęp budowlany, przeznaczone dla pracowników branż budowlanej, telekomunikacyjnej, elektroenergetycznej, dekarskiej, a także wodno-kanalizacyjnej. Oferujemy również szkolenia wysokościowe dla służb ratowniczych z użyciem sprzętu dostosowanego do specyfiki działań oraz treningi dla służb mundurowych wykorzystujących techniki linowe w trakcie wykonywania czynności służbowych.box1
box1
box1

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych w Polsce dostawców usług świadczonych z wykorzystaniem specjalistycznych technik dostępu linowego. Prężnie działamy nie tylko na tym polu, ale również edukując certyfikowanych fachowców w naszym centrum szkoleniowym. Mamy doświadczoną kadrę specjalistów, docenianą przez współpracujących z nami inwestorów oraz przez uczestników prowadzonych przez nas szkoleń wysokościowych.


arrowleft arrowright

logo2

instagram facebook vimeo

Adres:

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM

80-758 Gdańsk, ul. Siennicka 25

Telefon kontaktowy:

+48 882 168 484

Email:

szkolenia@rojam.eu

Strony internetowe - odee.pl