poznaj nasz zespół

połączyła nas pasja

Krzysztof Major

W 2008 roku założył firmę ROJAM. Jednak swoją karierę w branży alpinistycznej rozpoczął wiele lat wcześniej, bo już w roku 1998. Zajmował się wtedy pracami monterskimi, elektrycznymi oraz budowlanymi, do których niezbędne było wykorzystanie technik dostępu linowego. Posiada szereg specjalistycznych uprawnień, wśród których możemy wyróżnić IRATA na poziomie 3 czy uprawnienia instruktora oraz egzaminatora szkoleń OTDL. Jest również inspektorem z zakresu okresowych przeglądów sprzętu stanowiącego zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości takich renomowanych producentów jak: Petzl, Singing Rock, Protekt, Assecuro, Soll, Tractel, Kong, Rock Exotica itd.

Szymon Ciemnicki

Z sektorem przemysłowych prac wysokościowych związany jest od 2005 roku. Bogate doświadczenie zawodowe zdobył podczas realizacji projektów zarówno w krajach europejskich tj. Niemcy, Francja czy Holandia, jak i na Bliskim Wschodzie. Aktualnie od 3 lat działa jako kierownik zespołów linowych w sektorze morskim. Jest członkiem zespołu ratowniczego wysokościowka.org. Uczestniczy także w warsztatach i zawodach dla służb ratowniczych. To doświadczony trener zarówno technik linowych, ewakuacyjnych i ratunkowych. Posiada uprawnienia IRATA level 3 i w swojej karierze przeszkolił już ponad 250 osób w ramach systemu certyfikacji IRATA. Od 2012 roku działa również w strukturach Organizacji Techników Dostępu Linowego – aktualnie zasiada w zarządzie stowarzyszenia. Warto również wspomnieć, że to właśnie Szymon odpowiada za prowadzenie wszystkich zleceń i projektów u naszych Klientów.

Bartłomiej Błoński

W branży technik linowych od 2004 roku. Wiedzę zdobywał podczas różnorodnych szkoleń i warsztatów z zakresu prac alpinistycznych. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zawdzięcza współpracy z wieloma przedsiębiorstwami z kraju i z zagranicy, reprezentującymi różne branże oraz profile działalności. Na co dzień pracownik wysokościowy oraz trener w zakresie technik dostępu budowlanego i linowego.

Konrad Bednarczuk

Technikami linowymi zawodowo zajmuje się od 7 lat, choć jego przygoda z linami sięga czasów nastoletnich, kiedy uprawiał wspinaczkę sportową w swoim rodzinnym mieście: Stroniu Śląskim. Oprócz rozlicznych szkoleń i certyfikatów związanych z dostępem linowym posiada również uprawnienia pedagogiczne. Od 2018 roku może poszczycić się statusem instruktora IRATA oraz OTDL. Regularnie poszerza i aktualizuje swoją wiedzę. Bierze również udział w prestiżowych zawodach linowych. Pracuje w kraju oraz poza jego granicami.

Błażej Macieszonek

Z dostępem linowym zawodowo związał się w 2012 roku. Doświadczenie zawodowe w większości zdobywał pracując w Szwecji oraz na platformach wiertniczych na Morzu Północnym i Morzu Barentsa, jak również na pustyni w Katarze. Jako część Teamu RATBOC, uczestniczy w wielu zawodach z zakresu prac wysokościowych. Na co dzień współpracuje z norweską firmą offshorową jako pracownik wysokościowy oraz safety leader. Pracuje także jako trener dostępu linowego. Poza pracą zajmuje się paralotniarstwem i akrobacjami paralotniowymi, które są jego wielką pasją.

Michał Sadecki

Z branżą bezpieczeństwa i higieny pracy związany jest od 2009 roku. Wtedy to nadzorował budowę Stadionu Energa Gdańsk. Do jego codziennych obowiązków należy zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa imprez organizowanych w Ergo Arenie. Zajmuje się również prowadzeniem dokumentacji, organizacją szkoleń oraz pracą w terenie. Dba o nieustanny rozwój i poszerzanie swoich kompetencji, uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach branżowych.

Damian Węglarz

To osoba, której w świecie linowym nikomu nie trzeba przedstawiać. Z branżą technik linowych związany jest od 18 lat. W tym czasie posiadł wiedzę, doświadczenie oraz pozycję, która stawia go w gronie najlepszych specjalistów. Nie dziwi więc fakt, iż od kilku lat skutecznie przekazuje to, czego nauczył się przez lata pracy na wysokościach oraz podczas rozlicznych wypraw górskich, młodemu pokoleniu. Jako prowadzący szkolenia wysokościowe w systemie IRATA przekroczył liczbę 1600 godzin spędzonych w pracy z kursantami. Dzięki temu stał się jednym z najbardziej doświadczonych trenerów IRATA w naszym kraju. Damian jest również uczestnikiem wielu prestiżowych zawodów w technikach linowych. Należy również do grona założycieli RATBOC.

Tomasz Jagoda

Współzałożyciel Opolskiej Szkoły Arborystyki,instruktor/ egzaminator, certyfikowany arborysta, instruktor ścinki drzew, pilarz-drwal, technik dostępu linowego (P1), praktyk posiadający doświadczenie w szerokim zakresie pracy na drzewach, w tym na obszarach zabytkowych (od 2014 r.), pomnikach przyrody oraz szkoleniach z zakresu dostępu linowego na drzewa.

Mateusz Sahs

Właściciel sklepu arborystycznego Polskiarborysta.pl , współzałożyciel "Opolskiej Szkoły Arborystyki", technik leśnictwa, technik BHP, posiada uprawnienia European Tree Worker, instruktor ścinki drzew, pilarz-drwal, certyfikowany kontroler SOI, instruktor instalacji wiązań do drzew GEFA, GeminiS, BOA, COBRA, inspektor drzew. Doświadczenie w pracy na wysokości na drzewach na terenach wpisanych do rejestru zabytków od 2012 r. Niegdyś czynny uczestnik mistrzostw we wspinaczce drzewnej, startował m.in. w Polsce, Słowacji, Estonii, Węgrzech.arrowleft arrowright

logo2

instagram facebook vimeo

Adres:

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM

80-758 Gdańsk, ul. Siennicka 25

Telefon kontaktowy:

+48 882 168 484

Email:

szkolenia@rojam.eu

Strony internetowe - odee.pl