NEBOSH IGC

Od maja 2024 jesteśmy oficjalnym partnerem NEW HSE (Learning Partner 1074), oferującym szkolenia NEBOSH. Współpracując z NEW HSE, umożliwiamy zapis na szkolenia NEBOSH za pośrednictwem naszej firmy.

NEBOSH IGC – International General Certificate in Occupational Health and Safety.

NEBOSH IGC gwarantuje wysoką wiedzę zawodową i może być wykorzystany jako wstęp do osiągania wyższych poziomów NEBOSH takich jak NEBOSH Diploma oraz osiągnięcia wielu sukcesów zawodowych na rynku Polskim oraz międzynarodowym.

Szkolenie jest prowadzone w języku angielskim przez doświadczonych trenerów o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu zawodowym, którzy posiadają akredytację NEBOSH. Kurs kończy się dwoma egzaminami ocenianymi przez NEBOSH, a ich pozytywne zaliczenie certyfikatem.

Czas trwania: 10 dni roboczych (2 tygodnie z przerwą weekendową), od 8:30 do 15:30

Minimalne wymagania:
Nie są wymagane szczególne kwalifikacje, umiejętności lub doświadczenie przy do wzięcia udziału w szkoleniu NEBOSH. Jednakże, szkolenie oraz egzaminy są przeprowadzane w języku angielskim i odpowiedzi muszą być udzielane w tym języku. Dotyczy to zarówno pierwszego egzaminu OBE (otwartej książki) jak i drugiego – oceny ryzyka. Zalecany poziom języka angielskiego, aby uczestniczyć w kursie to 6.0 lub wyżej w IELTS.

W cenie kursu:

 • 10 dni kursu NEBOSH IGC w formie szkolenia online z doświadczonym wykładowcą;
 • Drukowana wersja książki “International Health and Safety at Work”(sixth edition- recommended by NEBOSH) wydawnictwa RMS wraz z kosztami opakowania i wysyłki;
 • Dostęp do dodatkowych materiałów uzyskasz na 2 tygodnie przed kursem. Codziennie będą udostępniać notatki wykładowcy i nagrania z sesji, które będą dostępne do końca kursu. Przez cały 10-dniowy kurs można zadawać pytania i uczestniczyć w dodatkowych sesjach z wykładowcą;
 • Poranne sesje powtórzeniowe oraz zadania domowe, które pomogą wzmocnić i zweryfikować zdobytą wiedzę w trakcie kursu;
 • Egzamin próbny po pierwszej części kursu z opisową oceną przez wykładowcę;
 • Administracja kursu i egzaminu;
 • Koszt egzaminuOpłata egzaminacyjna (178 GBP) jest przekazywana bezpośrednio do NEBOSH .

WAŻNE!

Najbliższe terminy szkoleń:

 • 19-31 sierpień 2024 – rejestracja do 02 sierpnia 2024
  Daty egzaminów:
  – IG1: Egzamin OBE  04 września 2024
  – IG2: Praktyczna ocena ryzyka 13 września 2024
 • 18-29 listopada 2024 – rejestracja do 02 listopada 2024
  Daty egzaminów:
  – IG1: Egzamin OBE  04 grudnia 2024
  – IG2: Praktyczna ocena ryzyka 13 grudnia 2024
Najbliższe terminy:

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

  Anuluj