specjalistyczne prace
wysokościowe

z zastosowaniem technik dostępu linowego

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM, czyli nasz ośrodek szkoleniowy, powstało w maju 2012 roku. Spełniamy wszelkie wymagania w zakresie certyfikacji organizacji IRATA, SPRAT oraz OTDL. Regularnie organizujemy szkolenia z dostępu budowlanego, czyli bezpiecznego wykonywania prac na wysokościach, jak również kursy wysokościowe z dostępu linowego (SPRAT, OTDL, IRATA).

Szczycimy się tym, że jesteśmy wszędzie tam, gdzie dla innych firm jest za wysoko lub gdzie dostęp jest dla nich zbyt skomplikowany. Z naszej oferty współpracy chętnie korzystają największe przedsiębiorstwa budowlane oraz czołowi inwestorzy. Możemy z dumą powiedzieć, że nasze logo znaleźć można między innymi na nowych stadionach wybudowanych na Euro 2012, jak i na największych inwestycjach w przemyśle energetycznym w naszym kraju. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie Polska, dosłownie i w przenośni, pnie się w górę.

W swojej pracy stawiamy na nowoczesne technologie dostępu linowego, które pozwalają nam dotrzeć nawet do najbardziej niedostępnych miejsc przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa naszych pracowników.

Największą dumą dla właścicieli i współpracowników firmy ROJAM są zrealizowane projekty, spełniające w 100% oczekiwania Inwestorów. Stanowią one dla nas siłę napędową do dalszej, satysfakcjonującej pracy.

Zapoznaj się z ofertą naszych certyfikowanych szkoleń wysokościowych


Poznaj nasz zespół


arrowleft arrowright

logo2

instagram facebook vimeo

Adres:

Centrum Technik Wysokościowych ROJAM

80-758 Gdańsk, ul. Siennicka 25

Telefon kontaktowy:

+48 882 168 484

Email:

szkolenia@rojam.eu

Strony internetowe - odee.pl