Safety Day 2024

Od 2022 roku co roku organizujemy cykliczne wydarzenie SAFETY DAY, które ma na celu promowanie dobrych praktyk bezpieczeństwa w miejscu pracy. Podczas tego wydarzenia odbywają się pokazy techniczne oraz inspirujące wykłady specjalistów z branży BHP. Przyłącz się, aby zadbać o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy i poznać najlepsze praktyki bezpieczeństwa oraz higieny pracy.

Na SAFETY DAY istnieje możliwość poznania najnowszych trendów dotyczących bezpieczeństwa w branży wysokościowej. Skupiamy się na tematyce bezpieczeństwa w branży wiatrowej, przestrzeniach zamkniętych oraz różnorodnej pracy związanej z wysokością. Dołącz do nas, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie.

Obejrzyj 4 minutowy film z zeszłorocznej edycji SAFETY DAY – KLIK.

Zapraszamy na III edycję SAFETY DAY 21 maja 2024!

  • Czy dbasz o bezpieczeństwo w swoim miejscu pracy?
  • Chcesz poznać najlepsze praktyki dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy?

Dołącz do nas na tegorocznej edycji SAFETY DAY, gdzie eksperci z branży BHP przedstawią praktyczne wskazówki i rozwiązania.
Podczas wydarzenia odbędą się fascynujące pokazy techniczne oraz inspirujące wykłady specjalistów. Poznasz najnowsze trendy dotyczące bezpieczeństwa w branży wiatrowej i w przestrzeniach zamkniętych. Nie przegap okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa pracy! Dołącz do nas na SAFETY DAY i zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników.

Zapewniamy ciekawe prezentacje jak i możliwość wymiany doświadczeń z profesjonalistami z branży. Bądźcie z nami na bieżąco, będziemy regularnie aktualizować informacje dotyczące tego wydarzenia. Wkrótce ujawnimy listę wystawców uczestniczących w wydarzeniu oraz szczegółowy program.

WYSTAWCY:

WAŻNE‼️
W celu zachęcenia uczestników do bardziej odpowiedzialnego podejścia do wydarzenia, będzie ono odpłatne symbolicznie w wysokości 30zł. Po zapisaniu się na wydarzenie, każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie rejestracji oraz szczegółowe wytyczne dotyczące płatności. OPŁATA NIE PODLEGA ZWROTOWI. ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA! DOSTĘPNYCH JEST 50 WEJŚCIÓWEK.

PATRONI MEDIALNI

KIEDY? 21 maj 2024, godzina: 8:00
GDZIE? ROJAM SAFETY CENTER, ul. Geodetów 11, 80-298 Gdańsk
KOSZT: 30 PLN

ZAPISZ SIĘ

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

    Anuluj