Kadra

Krzysztof Major

Założyciel firmy ROJAM, która istnieje na rynku od 2008 roku. Ponadto alpinista przemysłowy oraz biegły sądowy w zakresie BHP ze szczególnym uwzględnieniem prac na wysokości.
Wysokość zawsze była dla niego czymś fascynującym. Już od dzieciństwa jako harcerz budował mosty linowe, tyrolki i przeprawy przez rzekę. Wykonywał różnego rodzaju prace monterskie, elektryczne czy budowlane, do których wykorzystywał techniki wysokościowe.
Krzysztof jest osobą, która rozpatruje problemy z wielu perspektyw. Myśli nieszablonowo, uwielbia, kiedy do głowy wpadają mu nowe pomysły i koncepcje. Krzysztof “ płynie z prądem” zdarzeń - szybko reaguje na zmieniające się okoliczności i nic go nie zaskoczy.

Anna Kotecka

Dyrektor Operacyjny naszej firmy. Ania odpowiedzialna jest za efektywność procesów, zwiększoną sprzedaż oraz projekty rozwojowe. Jej kilkuletnie doświadczenie zdobyte na rynkach latynoamerykańskich oraz MENA pozwoli aktywnie rozwijać zagraniczne partnerstwa.
Praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność, szczególnie kiedy może obserwować rozwój zespołu. Jej ulubione powiedzenie to "Siłą jest zespół! Można dużo zrobić w pojedynkę, ale największe sukcesy osiąga się przy wsparciu innych."
W wolnym czasie Ania pogłębia wiedzę o funkcjonowaniu mózgu i zachowaniach ludzkich oraz odkrywa świat poprzez doznania kulinarne, kulturowe i krajoznawcze.

Kinga Chylińska

Zajmuje się obsługą i pozyskiwaniem kluczowych klientów Rojam Store. Posiada umiejętności negocjacyjne oraz zdolność rozwiązywania konfliktów, to co sobie założy, musi zostać natychmiast zrealizowane.
Kinga swoim optymizmem dosłownie zaraża innych. Aktywność fizyczna jest dla niej częścią życia, a pora roku nie jest przeszkodą do spędzenia aktywnie swojego wolnego czasu po pracy. Rower, morsowanie, pływanie synchroniczne - to jej sposób na pozytywną energię i pobudzenie endorfin.

Krzysztof Rędzio

Specjalista ds. sprzedaży w naszym sklepie Rojam Store. Buduje trwałe relacje z klientami indywidualnymi i biznesowymi. Krzysiek jest również technicznym wsparciem naszego sklepu internetowego. Jest osobą, która z łatwością przystosowuje się do nagłych zmian i żyje chwilą. Przyszłość to przestrzeń, którą sam tworzy. Przyciąga innych swoim spokojem i opanowaniem. Dla Krzyśka odskocznią od codzienności jest jazda na rolkach oraz trekking. Interesuje się majsterkowaniem, projektowaniem wnętrz oraz grafiką komputerową.

Marek Ewald

Marek jest specjalistą ds. sprzedaży w naszym sklepie Rojam Store. Zajmuje się obsługą klienta internetowego jak i stacjonarnego.
Dba o pozytywne relacje z klientem oraz pomaga mu w podjęciu odpowiedniej decyzji zakupowej. Jest opanowany, wyrozumiały i zaangażowany w potrzeby klienta. Jego pasja związana ze wspinaczką zaczęła się od parku linowego, w którym był instruktorem. Czas wolny lubi spędzać na pieszych wycieczkach, ściankach wspinaczkowych lub jeżdżąc motocyklem.

Karolina Tylman

Kierowniczka ds. szkoleń w Rojam Safety Center.
Zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów jak i obsługą już pozyskanych. Zarządza terminarzem szkoleń oraz wprowadza nowości do oferty szkoleniowej.
Karolina uwielbia wyzwania! jest to jej motor napędowy. Stawia sobie cele i skutecznie je realizuje. Stale poszukuje i analizuje informacje, które pomogą podjąć jej najlepszą decyzję.
Bezpieczeństwo i Higiena Pracy to dziedzina, w której odnajduje się od lat - stale poszerzając swoją wiedzę w tym zakresie.

Damian Mathea

Główny instruktor szkoleń do prac na wysokości, posiadający status instruktora IRATA oraz uprawnienia pedagogiczne. Damian w sposób klarowny i interesujący przekazuje wiedzę uczestnikom kursu. Ma duże doświadczenie praktyczne w pracy na wysokości, dzięki czemu potrafi zaciekawić słuchaczy swoimi opowieściami. Swoją rolę jako Instruktor traktuje poważnie i profesjonalnie, angażując się na 100% w to co robi. Damian tworzy przyjazną atmosferę podczas szkoleń, co powoduje, że kursanci czują się swobodnie. Dyskusje i wymienianie się swoimi doświadczeniami przychodzi im z łatwością.
Poza szkoleniami Damian interesuje się technologią obróbki skrawaniem oraz scenotechniką.

Darek Strzelczyk

Asystent Głównego Instruktora, wspiera go podczas prowadzenia szkoleń jak i dba o porządek na hali treningowej. Ponadto jest trenerem kursu z technik dostępu budowlanego. Poza pracą zajmuje się ratownictwem w Grupie Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto. Jest członkiem sekcji wysokościowej oraz bierze udział w akcjach poszukiwawczo - ratowniczych.
Darek jest osobą dobrze zorganizowaną, poświęconą w 100% temu co jest do zrobienia.
Jego hobby to turystyka, w tym górska oraz zbieranie jak i malowanie figurek Warhammera. Praca w drewnie również sprawia mu przyjemność, tak samo jak majsterkowanie. Uwielbia dobrą kuchnię, a odkrywanie nowych smaków jest dla niego czymś fascynującym.

Rafał Ożarowski

Rafał jest kierownikiem ds. projektów w dziale zleceń na prace wysokościowe.
Zarządza przebiegiem pracy całego zespołu, ma bezpośredni kontakt ze Zleceniodawcą, planuje harmonogram projektu oraz jego budżet. Monitoruje postępy prac jak i jest odpowiedzialny za efekt końcowy zlecenia.
Rafał jest osobą odpowiedzialną. Wywiązuje się z powierzonych zadań, dotrzymuje terminów.
Na co dzień jeździ motocyklem, regularnie ogląda podcasty popularno-naukowe. Świetnie gotuje, a w wolnym czasie lubi grać na perkusji.

Joanna Dumańska

Odpowiedzialna za dokumentację po-przeglądową sprzętu ŚOI. Przypomina o zbliżającym się terminie inspekcji sprzętu wysokościowego, ustala terminy realizacji, tworzy raporty końcowe. Indywidualnie i elastycznie podchodzi do każdego klienta.
Asia tworzy autentyczne, wzajemne i długotrwałe relacje z ludźmi. Wnosi do zespołu atmosferę zaufania i życzliwości. Na co dzień Asia bardzo angażuje się charytatywnie. Nie jest jej obojętny los potrzebujących zwierząt. Bierze udział w poszukiwaniu zaginionych psów, a także uczestniczy w znalezieniu im domu pełnego miłości i ciepła. Dodatkowo Asi pasją jest barmaństwo.

Łukasz Kupper

Łukasz odpowiedzialny jest za dokonywanie przeglądów środków ochrony indywidulanej jak i za dokumentację po jego kontroli. Przypomina o zbliżającym się terminie inspekcji sprzętu wysokościowego, ustala terminy realizacji, tworzy raporty końcowe. Indywidualnie i elastycznie podchodzi do każdego klienta.
Łukasz jest osobą sumienną, zdyscyplinowaną i zaangażowaną w powierzone mu zadania. W czasie wolnym oddaje się pasji wspinaczki. Jego hobby to taternictwo, drytooling, skitouring i trekking. Pasjonuje się również turystyką rowerową i outdoorową. Jak tylko jest okazja bierze udział w zawodach MTB. Jednym słowem Łukasz jest entuzjastą przygód na świeżym powietrzu.

Anna Łoszak

Ściśle współpracuje z działem księgowym. Kontroluje poprawność faktur, zajmuje się gromadzeniem, porządkowaniem dokumentów księgowych oraz nadzoruje dokumentacje kadrową pracowników.
Ania jest osobą empatyczną, spokojną i bardzo cierpliwą. Uwielbia lato, słońce daje jej mnóstwo energii do działania. Opalanie i widok morskich fal są jej sposobem na relaks.

Joanna Grochalska

Zajmuje się prowadzeniem kanałów społecznościowych, a także opracowuje materiały reklamowe i uczestniczy w rozwoju strony internetowej.
Asia jest osobą empatyczną i życzliwą. Jej cechą jest zorganizowanie, lubi mieć wszystko uporządkowane - to motywuje ją do działania. Skupia się na terminach i ściśle podąża za swoim harmonogramem zadań.
W prywatnym czasie chłonie swoje ulubione seriale kryminalne. Chętnie sięga po książki psychologiczne i motywacyjne.

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

    Anuluj