BAZA USŁUG ROZWOJOWYCH (BUR)

Baza Usług Rozwojowych to innowacyjne narzędzie na europejskim rynku HR, stworzone z myślą o przedsiębiorcach z sektora MSP. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom, firmy mogą wyszukiwać i zamawiać szkolenia, doradztwo, coaching i inne usługi rozwojowe, dopasowane do ich specyficznych potrzeb, z możliwością dofinansowania z funduszy europejskich.

Serwis jest zarządzany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i oferuje ogólnodostępną, bezpłatną bazę ofert usług rozwojowych. Dzięki temu zarówno instytucje, jak i osoby prywatne, mogą rozwijać swoje kompetencje i realizować cele edukacyjne oraz biznesowe.

W Bazie Usług Rozwojowych znajdziesz wiele szkoleń z dofinansowaniem, które są odpowiednio oznaczone w sekcji „możliwość dofinansowania”. Oznacza to, że możesz z nich skorzystać bezpłatnie lub po znacznie obniżonych kosztach. Szczegóły dotyczące dofinansowania znajdziesz, klikając na interesujące Cię szkolenie.

 ETAPY ZAPISU NA SZKOLENIE W BUR:

  • Wybierz interesujące Cię szkolenie w BUR.
  • Skontaktuj się z operatorem, czyli instytucją realizującą podmiotowy system finansowania w Twoim województwie, aby wypełnić wniosek zgłoszeniowy oraz ustalić poziom dofinansowania.
  • Podpisz umowę z operatorem.
  • Zarejestruj się na kurs przez BUR.
  • Opłać fakturę*, przystąp do szkolenia i wystaw ocenę na BUR. (*akceptujemy również systemy bonowe).
  • Skontaktuj się z operatorem, aby uzyskać zwrot kosztów.

SZKOLENIA IRATA W BUR ZNAJDZIESZ TUTAJ
POZOSTAŁE SZKOLENIA W BUR TUTAJ

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
szkolenia@rojam.eu

Jeśli jesteś zainteresowany, listę operatorów możemy przesłać mailowo.

Nasi Klienci o nas

Współpracowaliśmy z firmą ROJAM Major, Predkiel Sp. J. podczas projektowania i wykonania systemów asekuracji operatorów na potrzeby prac powyżej poziomu posadzki dla zakładów produkcji elementów wnętrz Faurecia w Gorzowie Wielkopolskim.

Usługa została wykonana zgodnie z naszymi oczekiwaniami, uczciwie, zgodnie z zasadami BHP oraz dbałością o bezpieczeństwo i wysoką jakość.
Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę ROJAM Major Predkiel Sp. J. do wszelkich zleceń zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości.


Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas pełen zakres usług polegających na przygotowaniu i przeprowadzeniu szkoleń z zakresu dostępu budowlanego.

Firma Rojam prezentuje wysoki poziom świadczonych usług, posiada rzetelnych i wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej klasy sprzęt i narzędzia umożliwiające wykonanie usługi w sposób rzetelny, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w kursach z technik dostępu budowlanego oraz linowego organizowanych przez firmę Rojam Safety Center sp. z o.o.

Kadra dydaktyczna firmy posiada wszelkie niezbędne uprawnienia instruktorskie oraz ogromny bagaż doświadczeń w pracy na wysokości. Omawiana tematyka jest bogato ilustrowana praktycznymi przykładami i przedstawiona w sposób wyczerpujący.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas montaż elementów stalowych koniecznych do wzmocnienia konstrukcji nośnej pomostów oświetleniowych zlokalizowanych pod dachem Stadionu Energa Gdańsk.

Usługa została wykonana z pełnym profesjonalizmem, a technicy linowi posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Polecamy firmę Rojam Major, Predkiel sp.j. do wszelkich zleceń z wykorzystaniem metod alpinistycznych.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. projektowała i instalowała dla nas systemy zabezpieczające pracowników przed upadkiem z wysokości - system szynowy 3M UniRail.

Monterzy wykonujący pracę posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia oraz wyposażeni są w sprzęt najlepszej jakości.

Doskonale przygotowane miejsce szkolenia jak i wysokiej jakości sprzęt w połączeniu z doskonale przygotowanymi trenerami sprawia, że nasi pracownicy byli doskonale przygotowani do egzaminu.

Polecam firmę Rojam.eu wszystkim, którzy chcą mieć pewność, że ich pracownicy będą doskonale przygotowani do prac dostępu linowego.

Firma Rojam Major, Predkiel sp.j. wykonała dla nas " Systemy asekuracji pracowników na obiektach O/ZWR przy dostępie do suwnic".

Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z zawartą umową i obowiązującymi u Zamawiającego instrukcjami, w sposób profesjonalny, z należytą starannością, dbałością o bezpieczeństwo, sztuką budowlaną oraz zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą Rojam Major, Predkiel sp.j., z której usług korzystaliśmy przy realizacji zlecenia zabezpieczenia antykorozyjnego przy realizacji napraw powłok na obiekcie Opera Leśna w Sopocie.

Niniejszym udzielamy referencji dla firmy Rojam Major, Predkiel sp.j. jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta i jednocześnie polecamy firmę jako godną zaufania świadczącą swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Wyślij zgłoszenie:

    Anuluj